Jak wygląda współpraca z nami od A do Z

Jedną z ważniejszych decyzji, która zawsze czeka Państwa Młodych, to wybór odpowiedniego fotografa czy filmowca. Jest to zwykle dużym wyzwaniem, które wymaga dogłębnego researchu i wiąże się z wieloma dniami poszukiwań, rozmów, spotkań i toną wymienionych wiadomości mailowych. Z Waszej strony chodzi przede wszystkim o to, aby taka osoba czy osoby w pełni spełniały Wasze oczekiwania i zrealizowały Waszą wizję na ten najpiękniejszy dzień w życiu. Mnogość ofert, pakietów i stylów może przyprawić o prawdziwy zawrót głowy. Wychodząc temu wszystkiemu naprzeciw, cały proces współpracy z nami jak i nasza oferta zostały przemyślane i zaprojektowane w maksymalnie intuicyjny i prosty sposób. Dzisiaj chcemy go Wam zaprezentować.

Wybór idealnej oferty

Pierwszym krokiem, który zapewne wykonacie to zapoznanie się z naszą stroną internetową lub social media-mi. W naszym portfolio znajdziecie ogrom zdjęć i filmów z dotychczasowych realizacji, i co za tym idzie, dużą dawkę inspiracji. Jeśli materiały, które tam znajdziecie odpowiadają Waszym gustom – zapraszamy Was do dalszego kontaktu. Podstawą naszej pracy jest oferta ogólna, która trafia do zdecydowanej większości par. Nie oznacza to jednak, że nie jest możliwe wprowadzenie w niej zmian. Jeśli tylko widzicie, że nie obejmuje ona tego na czym Wam zależy, koniecznie skorzystajcie z formularza, który pozwoli na zindywidualizowanie oferty i przygotowanie wyceny specjalnie dla Was. Od Waszej pierwszej wiadomości aż do momentu podjęcia ostatecznej decyzji, jesteśmy do Waszej dyspozycji – mailowo, za pośrednictwem Facebooka, Instagrama, jak również telefonicznie czy podczas rozmowy wideo. Wybierzcie taką formę kontaktu, która najbardziej Wam odpowiada.

Łatwe i przyjemne dopełnienie formalności

Jeśli zdecydujecie się właśnie na naszą ofertę, kolejnym etapem naszej współpracy będzie podpisanie umowy. Serdecznie zapraszamy Was do osobistego spotkania na kawę w jakimś miłym, klimatycznym miejscu w Krakowie. Jeśli nie macie takiej możliwości, formalności możemy oczywiście dopełnić również zdalnie. Co więcej, korzystamy z licznych udogodnień w tym temacie – dokumenty możecie podpisać zdalnie przy pomocy podpisu elektronicznego za pomocą serwisu Autenti. Zaoszczędzi to Wasz czas i nie wymaga skanowania dokumentów. Co dla nas bardzo ważne, na tym etapie również jesteśmy cały czas do Waszej dyspozycji, abyście mogli z nami konsultować zapisy widniejące w umowie. Zależy nam na tym, abyście czuli się komfortowo z podpisywanymi dokumentami. Aby formalności stało się zadość, po podpisaniu umowy, przychodzi czas na wpłatę zadatku, którego wpłata jest równoznaczna z rezerwacją terminu.

Dzień ślubu i nie tylko 

Po podpisaniu umowy również pozostajemy do Waszej dyspozycji. Szczególnie ważny jest dla nas kontakt na około 1-2 tygodnie przed weselem, kiedy to prosimy Was o wypełnienie prostego scenariusza wesela. Te krótkie notatki pozwolą nam zebrać wszystkie najważniejsze informacje o Waszym dniu w jednym miejscu. Kilka dni przed samą uroczystością kontaktujemy się telefonicznie lub za pośrednictwem rozmowy wideo i omawiamy plan wesela. Tak zorganizowana praca pozwala na dwie rzeczy – Wy nie musicie się zupełnie przejmować tym, że w dniu wesela lub kilka dni wcześniej będziemy Was zasypywać pytaniami co parę godzin, a nam daje poczucie dopięcia wszystkiego na ostatni guzik. Jeśli chodzi o sam dzień ślubu, to zapewniamy Was, że mamy duże doświadczenie i wiele już przeszliśmy z przyszłymi małżonkami. Ze stresu nagle nikt nie potrafi zapiąć muszki Panu Młodemu czy poprawnie wpiąć welonu Pannie Młodej? – zrobi się! Pamiętajcie, że zawsze możecie na nas liczyć.

Odbiór gotowych materiałów

Pierwsze zdjęcia dostaniecie od nas już następnego dnia po weselu. Chcemy żebyście poznali przedsmak tego, co Was czeka, gdy otrzymacie pełny reportaż. Kiedy Wasze wesele będzie jeszcze na ustach wszystkich gości, Wy już będziecie mogli pochwalić się swojej rodzinie, przyjaciołom i znajomym wyjątkowymi kadrami z dnia ślubu. Wiemy jak bardzo istotna jest to dla wielu z Was kwestia i dlatego też wychodzimy z taką inicjatywą. Na kompletny materiał również nie musicie długo czekać, przygotowujemy go już w 2 miesiące. Dostęp do niego otrzymacie zarówno w postaci galerii online, jak również na pendrive.

Dostosowani do Was 

Chcemy i lubimy być elastyczni. Nawet jeśli już na początku zdecydowaliście się na konkretną ofertę, nic nie stoi na przeszkodzie żeby kilka tygodni przed ślubem dodać coś ekstra – ujęcia z drona, dodatkowego operatora, fotografa czy większą liczbę zdjęć. Pozostajemy do Waszej dyspozycji i chętnie zaproponujemy dogodne rozwiązania. Co więcej – już nawet po ślubie i weselu możecie dobrać do pakietu sesję plenerową, albumy ze zdjęciami czy dodatkowe filmy. Nawet jeśli wcześniej o tym nie myśleliście.

Współpraca z każdą parą to dla nas ogromne wyróżnienie i cieszymy się gdy wybieracie nas spośród setek dostępnych ofert. W dniu ślubu i wesela jesteśmy dla Was – chcemy aby ten dzień stał się piękną pamiątką.

Udostępnij:

Share on facebook
Share on pinterest
Blog

Ostatnie wpisy

Jak wygląda współpraca z nami od A do Z

Do współpracy z naszymi Klientami, czyli Wami, staramy się zawsze podchodzić z sercem i elastycznością. Jesteśmy otwarci na rozmowy, sugestie i przede wszystkim – Wasze marzenia. Więcej na ten temat w dzisiejszym wpisie – zapraszamy.

Organizacja Wesela Last Minute i dlaczego to się opłaca

Kto powiedział, że na zorganizowanie wesela potrzeba 2 lat? Czy jest to możliwe w pół roku lub krócej? Naszym zdaniem tak, a do tego wiążę się to z kilkoma korzyściami, o których przeczytacie w dzisiejszym wpisie. Jedno jest pewne – warto spróbować.