Para młoda z druhnami na fotografii weselnej

5 sposobów na udane wesele

Każde wesele to z pewnością niezapomniany moment dla nowożeńców. Nie da się jednak ukryć, że jest to również dzień, który poprzedza stres i niepokój czy aby na pewno wszystko pójdzie po Waszej myśli. Żeby oszczędzić niepotrzebnych nerwów przygotowaliśmy dla Was zestawienie 5 sposobów na to, żeby dzień Waszego ślubu i wesela był jak najbardziej udany i zostały po nim tylko miłe wspomnienia.

1. Zadbajcie o swój dobry nastrój

Pamiętaj, że to Ty i Twój przyszły mąż lub żona jesteście najważniejsi w tym dniu. Że to dla Was przychodzą goście, dla Was jest uroczystość, dla Was wszyscy się bawią i żartują, dla Was gra muzyka i błyskają flesze. Łatwo jest powiedzieć nie denerwuj się, nieco trudniej wykonać. Nie zapominajcie jednak o tym, że Wasz nastrój może łatwo udzielić się gościom. Jeśli nie będzie najlepszy, również oni nie będą się zbyt dobrze bawić. Zupełnie inaczej będzie, gdy zadbacie o siebie, o swój spokój i dobre samopoczucie. Niech uśmiech towarzyszy Wam od samego rana, w trakcie przygotowań, uroczystości i na weselu. Miejcie dla siebie dużo dystansu i pozytywnej energii. Wręcz zarażajcie nią innych, a z pewnością Wasze wesele będzie dla wszystkich niezapomniane.

Uśmiechnięta para młoda przed kościołem

2. Działajcie zgodnie ze sobą

Nie chcecie zespołu, wolicie DJ-a Wasi rodzice namawiają Was na leciwą kapelę, która „przecież tak cudnie gra”? Nie róbcie nic wbrew sobie. Nawet najlepsze polecenie nie będzie dla Was satysfakcjonujące, jeśli nie będzie w pełni zgodne z Waszymi oczekiwaniami. Nie ma sensu robić czegoś, co nie przyniesie Wam radości, a być może nawet sprawi, że będziecie żałować tej decyzji. Warto postawić na swoim i konsekwentnie trzymać się założonego planu. Jakiekolwiek odstępstwa od niego niech będą wyłącznie z Waszej inicjatywy.

Pani młoda podczas imprezy weselnej

3. Uwiecznijcie swoje przyjęcie – fotografia ślubna

Przez ostatnie kilkanaście lat fotografia ślubna rozwija się w ekspresowym tempie. Wywołujące zażenowanie zdjęcia, które możecie kojarzyć z wesel sprzed lat, to już relikt przeszłości. Tak samo jest z weselnym wideo – fakt, że coraz więcej profesjonalistów słynących z kreatywnego podejścia do filmowania zasila branżę filmowców, sprawia, że Wasze święto zostanie uwiecznione w wymarzony przez Was sposób. Sesja narzeczeńska, fotobudka, egzotyczna podróż poślubna połączona z sesją fotograficzną – to wszystko jest w zasięgu Waszej ręki. Zobaczcie sami przeglądając nasze portfolio! Zadaniem fotografa i filmowca ślubnego jest dostosowanie się do Waszych oczekiwań i stworzenie pamiątki, którą po latach będziecie oglądać ze wzruszeniem i uśmiechem na twarzy.

filmowiec podczas poślubnej sesji plenerowej

4. Stwórzcie wymarzoną listę gości

Dzień ślubu i wesela powinien być dla Was niezapomnianym przeżyciem, dniem pełnym radości i szczęścia. Powinniście go doświadczać z ludźmi, którzy dobrze Wam życzą i cieszą się razem z Wami. Rodzice namawiają Was na zaproszenie cioci, z którą widujecie się raz na 5 lat? Nie bójcie się powiedzieć „nie”. Postawcie na te osoby z rodziny, z którymi macie kontakt, na przyjaciół i znajomych, z którymi rzeczywiście spędzacie swój czas. Miejcie wokół siebie życzliwe twarze i wspierające Was osoby a z pewnością nie zapomnicie swoje wesela przez długie lata.

Goście na weselu

5. Wybierzcie ulubioną muzykę

Wesela mają w sobie coś wyjątkowego – są dniem, w którym można pozwolić sobie na coś więcej niż każdego innego dnia. Tak samo jest tutaj z muzyką – cieszące się kiedyś żartobliwymi uwagami disco polo, dzisiaj wybrzmiewa niemalże na każdej imprezie weselnej. Jeśli czujecie ten klimat, nie miejcie oporów! Z drugiej też strony nie czujcie żadnego przymusu, że macie wybierać muzykę pod ciocie, wujków czy babcie i dziadków. Nie wyobrażacie sobie, żeby na waszym weselu pojawił się wspomniany wcześniej typ muzyki? Nie musi – naprawdę, nie ma takiego przymusu z żadnej instytucji weselnej. Postawcie na nowoczesne hity radiowe albo swoje ukochane piosenki rockowe. Najważniejsze, żebyście nie schodzili z parkietu i błyszczeli na nim do samego rana. Bawiąca się para młoda jest niemalże gwarancją udanej zabawy wszystkich gości i pełnego parkietu!

Pierwszy taniec młodej pary na weselu

Dobrze wiemy, że udzielać rad jest łatwo, natomiast z ich realizacją nie zawsze jest po drodze. Dlatego też nie martwcie się, jeśli któregoś z powyższych punktów nie uda się zrealizować. Bawcie się, cieszcie swoim weselem i patrzcie sobie z radością w oczy. Miłej zabawy!

Udostępnij:

Share on facebook
Share on pinterest
Blog

Ostatnie wpisy

Jak wygląda współpraca z nami od A do Z

Do współpracy z naszymi Klientami, czyli Wami, staramy się zawsze podchodzić z sercem i elastycznością. Jesteśmy otwarci na rozmowy, sugestie i przede wszystkim – Wasze marzenia. Więcej na ten temat w dzisiejszym wpisie – zapraszamy.

Organizacja Wesela Last Minute i dlaczego to się opłaca

Kto powiedział, że na zorganizowanie wesela potrzeba 2 lat? Czy jest to możliwe w pół roku lub krócej? Naszym zdaniem tak, a do tego wiążę się to z kilkoma korzyściami, o których przeczytacie w dzisiejszym wpisie. Jedno jest pewne – warto spróbować.